Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2018

Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości. Nie brakowało niespodzianek

fot: Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

fot: Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

Ubiegły tydzień upłynął w Przedszkolu Niepublicznym ,,Donald” pod znakiem niespodzianek #dla dzieci.

W poniedziałek nasi milusińscy mieli okazję wspólnie bawić się korzystając ze specjalnie wynajętych na ten dzień dmuchanych zjeżdżalni oraz minionkowego dmuchańca z piłeczkami. Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości i dodała każdemu pozytywnej energii. Po wyczerpujących atrakcjach można było się posilić pysznym popcornem oraz watą cukrową, co również podobało się przedszkolakom.

Z okazji Dnia Dziecka na naszych milusińskich czekały kolejne niespodzianki. W środę odbył się festyn, podczas którego każdy mógł znaleźć coś dla siebie wśród przygotowanych atrakcji. Zabawy przy muzyce prowadził pan Marek Frąckowiak, który zachęcał do tańców i różnych konkursów przy znanych przebojach. Dodatkowo na ogrodzie przygotowano stanowiska z różnymi konkurencjami, zadaniami i grami. Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy strzelając do celu z armatki wodnej czy spróbować swoich sił na sensorycznym torze, gdzie trzeba było gołymi stopami przejść przez lodowatą wodę, ziarna czy piasek kinestetyczny. Chętne dzieci grały w twistera, inne bawiły masami plastycznymi tworząc pomysłowe konstrukcje, jeszcze inne rysowały mazakami na foliach. Każdy mógł też spróbować swoich sił w skręcaniu balonów i czarowaniu z nich zwierzątek i szabli.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich był grill oraz słodki poczęstunek w ogrodzie przedszkolnym. Na powietrzu wszystko smakowało lepiej i apetyt dopisywał.

W takim dniu jakim jest Dzień Dziecka królowały nasze przedszkolaki, które zadowolone i uśmiechnięte wróciły do domów.

Materiał: Justyna Splitt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)