Dziś mamy 28 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

Za nami kolejne zebranie sprawozdawcze. Zarząd otrzymał absolutorium

fot. MM

fot. MM

W ostatnią środę zorganizowano kolejne zebranie sprawozdawcze jednostki # Ochotniczej Straży Pożarnej. Tym razem ubiegły rok podsumowali druhowie z nakielskiej cukrowni.

Przybyłych na zebranie strażaków oraz specjalnie zaproszonych gości powitał prezes OSP Cukrownia Nakło Andrzej Bojko. Po wprowadzeniu sztandaru oraz odegraniu strażackiego hymnu, przyszedł czas na wygłoszenie sprawozdań z działalności jednostki, finansowego oraz komisji rewizyjnej.

Zgodnie z oczekiwaniami, zarząd jednostki otrzymał absolutorium. Zebranie sprawozdawcze to również doskonała okazja do odznaczenia najbardziej zasłużonych oraz wyróżniających się druhów.

Tego dnia odznakę „Za wysługę 30 lat” otrzymał dh Wiesław Jodda, natomiast najaktywniejszymi druhami w OSP Cukrownia Nakło w 2019 roku okazali się: Paweł Wolski, Marcin Wolski, Krystian Auguścik, Mikołaj Reczkowski, Filip Gaca oraz Paweł Machoń. Z kolei specjalne podziękowanie od druhów za wieloletnią współpracę i pomoc otrzymał Ryszard Nowak.

Na zebraniu przyjęto również plan pracy oraz plan finansowy na rok bieżący. Dokonano także kilku zmian w statucie jednostki.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
0

Higiena w kuchni to coś więcej niż czyste ręce. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

O higienie przygotowania i spożywania posiłków uczymy się już od najmłodszych lat. #Czyste ręce, dokładnie umyte warzywa i owoce, sprawdzanie daty przydatności do spożycia – to podstawowe zasady higieny w kuchni. Jednak to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Dietetyk podpowiada, na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas przygotowania i spożywania posiłków.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)