Dziś mamy 18 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
19 lutego 2018

Z wizytą w muzeum. Wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Ferie to dobry czas nie tylko na zabawę, ale także na naukę i zdobywanie nowych #wiadomości, dlatego też dzieci z Przedszkola Reksio nie próżnują i wybrały się do Muzeum Ziemi Krajeńskiej na wernisaż pt. "Dotyk".

Pierwsza część ekspozycji skupiała się na fakturze, dotyku dzięki czemu dzieci mogły lepiej poznać rożne rodzaje tkanin oraz obiekty z nich wykonane w tym również obrazy.

Druga część zaaranżowana została inaczej. Dzieci mogły zobaczyć i przekonać się w czym ich babcie i prababcie prały, prasowały i gotowały. Cała wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)