Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2018

Z wizytą w muzeum. Wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Ferie to dobry czas nie tylko na zabawę, ale także na naukę i zdobywanie nowych #wiadomości, dlatego też dzieci z Przedszkola Reksio nie próżnują i wybrały się do Muzeum Ziemi Krajeńskiej na wernisaż pt. "Dotyk".

Pierwsza część ekspozycji skupiała się na fakturze, dotyku dzięki czemu dzieci mogły lepiej poznać rożne rodzaje tkanin oraz obiekty z nich wykonane w tym również obrazy.

Druga część zaaranżowana została inaczej. Dzieci mogły zobaczyć i przekonać się w czym ich babcie i prababcie prały, prasowały i gotowały. Cała wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)