Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
19 lutego 2018

Z wizytą w muzeum. Wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Ferie to dobry czas nie tylko na zabawę, ale także na naukę i zdobywanie nowych #wiadomości, dlatego też dzieci z Przedszkola Reksio nie próżnują i wybrały się do Muzeum Ziemi Krajeńskiej na wernisaż pt. "Dotyk".

Pierwsza część ekspozycji skupiała się na fakturze, dotyku dzięki czemu dzieci mogły lepiej poznać rożne rodzaje tkanin oraz obiekty z nich wykonane w tym również obrazy.

Druga część zaaranżowana została inaczej. Dzieci mogły zobaczyć i przekonać się w czym ich babcie i prababcie prały, prasowały i gotowały. Cała wystawa sprawiła małym odkrywcom wiele radości.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)