Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

13 marca 2020

Z wizytą u burmistrza. Dzieci dziękowały za tak miłe przyjęcie

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

9 marca 2020 roku klasa III a udała się z wizytą do Pana Burmistrza Miasta i Gminy #Nakło nad Notecią.

Podczas spotkania Pan Burmistrz Sławomir Napierała odpowiadał na pytania dzieci dotyczące m.in. symboli miasta, pracy burmistrza, jego zainteresowań czy spędzania wolnego czasu oraz o planowanych inwestycjach w naszym mieście. Każde z dzieci mogło również dostąpić zaszczytu założenia atrybutu władzy, czyli Łańcucha Burmistrza.

Bardzo miłą wizytę zakończyliśmy pamiątkową fotografią. Dzieci podziękowały za tak miłe przyjęcie i poświęcenie nam swojego czasu przez Pana Burmistrza.

Materiał: Iwona Sobczak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)