Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 listopada 2018

Z Podwórka na Stadion. Rozgrywki na etapie powiatowym

fot. pow

fot. pow

W ubiegłym tygodniu 2 drużyny SF Junior Nakło w kategorii U-8 rywalizowały w etapie powiatowym # ogólnopolskiego turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.:)

W stawce turnieju mieliśmy okazję zobaczyć 4 drużyny z naszego regionu. Oprócz dwóch naszych zagrały jeszcze Football Academy Szubin oraz Skra Paterek.) Po bardzo zaciętych meczach jedna z naszych drużyn wywalczyła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała nasz powiat na finałach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za postawę na boisku, a naszym rywalom za wspólne chwile na boisku.

Trener Łukasz Bzdawka (SF Junior Nakło) podsumował występ swoich zawodników: „Bardzo cieszy nas fakt awansu do finału wojewódzkiego. Będzie to niezwykła przygoda dla tych maluchów. Stawiają pierwsze kroki na boisku, a każda minuta na nim jest dla nich ogromną radością. Obie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze – jedna z nich wygrała, a druga składająca się z chłopców urodzonych w roku 2012 i 2013 spisywała się bardzo dzielnie. Warto wspomnieć o tym, że regulamin turnieju ograniczył udział naszych starszych zawodników. Jedynie cześć z nich będzie  grała jako reprezentacja SP 4 w Nakle nad Notecią. Ci zawodnicy wystąpią również w finałach wojewódzkich wspomnianego turnieju. Przy okazji dziękuję rodzicom naszych zawodników za doping i wsparcie podczas zawodów, który warto wspomnieć był rozgrywany w środku tygodnia w godzinach porannych.

TABELA:

1.    SF Junior Nakło 2011

2.    Football Academy Szubin

3.    LZS Skra Paterek

4.    SF Junior Nakło 2012/2013

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)