Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2020

XVII sesja Rady Miejskiej w Szubinie. Obrady będą przeprowadzone zdalnie

fot. archiwum

fot. archiwum

Przewodnicząca rady Anna Kijowska informuje, iż XVII sesja Rady Miejskiej w Szubinie odbędzie się# 8 kwietnia 2020 r. (środa) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miejskim w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 12, sala nr 31.

Mając na uwadze utrzymującą się sytuację epidemiczną oraz bezpieczeństwo mieszkańców i uczestników sesji, informujemy, iż obrady Rady Miejskiej w Szubinie zaplanowane na ww. dzień odbędą się w trybie zdalnym, bez udziału zaproszonych gości oraz osób z zewnątrz.

Jednocześnie przypominamy, iż sesja Rady Miejskiej w Szubinie będzie transmitowana za pośrednictwem strony internetowej Youtube. Link do strony tutaj.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie kworum.
2. Wybór sekretarza obrad.
3. Ustalenie porządku obrad.
4. Ustalenie treści protokołu z poprzedniej sesji.
5. Przyjęcie sprawozdania Burmistrza Szubina z działalności międzysesyjnej w okresie od 20 lutego 2020 r. do 7 kwietnia 2020 r.
6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Osiedla Leśnego. (projekt_1)
7. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Osiedla Stare Miasto. (projekt_2)
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie do zasobów Gminy Szubin nieruchomości gruntowej, położonej w Szubinie. (projekt_3)
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Szubin. (projekt_4)
10. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działek nr 47/6, 47/8, 301/2, 51/1, 51/2 i 50/7 w Szubinie-Wsi, gmina Szubin. (projekt_5)
11. Podjęcie uchwały zmieniającej wieloletnią prognozę finansową gminy Szubin. (projekt_6)
12. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu gminy Szubin na 2020 rok. (projekt_7)
13. Zakończenie XVII sesji Rady Miejskiej w Szubinie.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Były radny, w dniu 04-04-2020 11:25:46 napisał:

  Do radnych gminy Szubin. Bardzo proszę w obecnej sytuacji o zrzeczenie się swoich diet na pomoc dla szpitala. Miesięcznie to ponad 20 tyś. złotych. Jesteście wybrani przez nas dla nas. To wasz moralny obowiązek. Też byłem kiedyś radnym i bym tak postąpił.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Dokładnie!, w dniu 07-04-2020 21:46:38 napisał:

  Zobaczymy czy radni staną na wysokości zadania i rzeczywiście przeznaczą diety na ten szczytny cel ! W końcu to są pieniądze nas-podatników!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  KK, w dniu 08-04-2020 10:28:07 napisał:

  Szczególnie, iż dieta, to zwrot poniesionych kosztów. W marcu nie odbyła się sesja, ani żadne posiedzenie którejkolwiek komisji. W kwietniu też pewnie będą on-line, więc nie generuje to żadnych kosztów związanych z obecnością. Spotkania z "wyborcami" (z wyjątkiem rodziny;) też są uniemożliwione. W wielu miastach radni już miesiąc temu dali właściwy przykład.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Meble kuchenne
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)