Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

XLIX Międzynarodowy Turniej Szachowy. Sukces Alana Jagodzińskiego

fot.pow

fot.pow

Zawody odbyły się w niedzielę 12 maja w gnieźnieńskim MOK-u.# Turniej organizowany jest w Gnieźnie od blisko pięćdziesięciu lat i jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez w tym mieście. Tym razem do gry przystąpiło blisko 100 zawodników.

Turniej zakończył się pomyślnie dla Alana Jagodzińskiego, reprezentującego  Ludowy Klub Sportowy Chrobry Gniezno. Mieszkaniec Miastowic z gminy Kcynia został uznany na turnieju najlepszym zawodnikiem z rankingiem ELO1201-1400. W nagrodę otrzymał puchar i upominki z rąk włodarzy Gniezna.

materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)