Dziś mamy 22 września 2018, sobota, imieniny obchodzą:
15 kwietnia 2018

Wysokie zwycięstwo na rozpoczęcie rundy. 4 bramki zdobył Łukasz Rybarczyk

W 16 kolejce rozgrywek B – klasy Skra Paterek, jeszcze na stadionie miejskim w Nakle #podejmowała Victorię/Orzeł Przyłęki.

Dopiero w trzeciej kolejce rundy wiosennej na boisko wyszli piłkarze Skry Paterek. Na początek nie mieli trudnego zadania, ponieważ Victoria to czerwona latarnia rozgrywek, bez żadnego zwycięstwa na koncie. Od początku spotkania inicjatywa należała do gospodarzy, którzy bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Otwierającą bramkę w 12 minucie zdobył Borys Bąk. Zaledwie 5 minut później, Skra podwyższyła prowadzenie. Tym razem przypomniał o sobie najlepszy strzelec zespołu, Łukasz Rybarczyk. W pierwszej połowie spotkania więcej bramek nie padło. W drugiej części przez pierwszy kwadrans również niewiele się działo aż przyszła 64 minuta. Łukasz Rybarczyk po raz drugi znalazł drogę do bramki gości i podwyższył wynik na 3:0. 5 minut później, Piotr Białka zdobył kolejną bramkę, tym samym rozstrzygając, kto w tym meczu zgarnie 3 punkty. Gospodarze mimo pewnego prowadzenia ani na chwilę nie myśleli o spuszczeniu z tonu i w 73 minucie ponownie dopięli swego. Hat – tricka skompletował Rybarczyk. Zaledwie 6 minut później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 6:0.

Skra Paterek – Victoria/Orzeł Przyłęki 6:0

Bramki: Łukasz Rybarczyk 4, Borys Bąk, Piotr Białka