Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2021

Wysoka wygrana z Falą Świekatowo. Świetna forma mroteckich piłkarzy

fot. pow.

fot. pow.

Bardzo dobrze zakończyli swoje rozgrywki piłkarskie# trampkarze LUKS ,,Feniks” Mrocza. W ostatnim meczu rundy rewanżowej, podejmowali na swoim terenie zespół Fali Świekatowo. Mecz rozgrywany był w ekstremalnych warunkach pogodowych, a mimo tego mroteccy piłkarze zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie kondycyjne.

Już od samego początku było widać kto będzie dyktował warunki na boisku. Zespół Feniksa bardzo dobrze wszedł w mecz i po 10 minutach skutecznej gry prowadził 3-0. Dalszy przebieg spotkania był podobny. Trampkarze kontrolowali tempo gry i konstruowali składne akcje, które siały postrach w szeregach gości.

Ostatecznie mecz zakończył się okazałym zwycięstwem gospodarzy 13-1.

Była to bardzo ważna wygrana, która ostatecznie pozwoliła na awans zespołu aż o 2 pozycje w tabeli na dobre 5 miejsce III ligi trampkarzy KPZPN.

,,FENIKS” Mrocza - ,,FALA Świekatowo

13:1

Skład zespołu:

Paweł Gondek, Miłosz Dziamecki, Alan Splitt, Szymon Piątkowski, Dominik Rozmysłowski ( 60’ Mikołaj Bąk), Jakub Pacholski, Mateusz Zatorski ( kapitan), Michał Maik, Oskar Jasiorowski, Kamil Fojut, Bartosz Pyszka.
Obecni byli również Franek Gondek, Jakub Chołyst i Kasjan Wiese.

Trenerem zespołu jest Marcin Klebs.

Nadmienić należy, że zespół godnie reprezentuje Gminę Mrocza, dzięki dotacji z UMiG Mrocza na ,,Rozwój sportu w Gminie Mrocza w 2021r”. 

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)