Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Wyrazili miłość do ojczyzny. Przygotowano piękny program

fot. Hanna Paszkiewicz

fot. Hanna Paszkiewicz

W piątek 8 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości, #podczas której uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie uczcili 101 lat wolnej Polski.

Podobnie jak w roku poprzednim nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu” i wspólnie o godzinie 11.11 uroczyście odśpiewano 4 zwrotki Hymnu Narodowego Mazurka Dąbrowskiego.

Uczniowie klasy VIII pod kierunkiem p. Eweliny Cieżak-Iwińskiej i p. Aliny Dulka przygotowali piękny program słowno - muzyczny, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności – śpiewając piosenki i recytując wiersze o tematyce patriotycznej. Wszystko po to, by wyrazić miłość i szacunek do ojczyzny oraz umacniać patriotyzm w sercach uczniów.

Materiał:Hanna Paszkiewicz 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)