Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 sierpnia 2019

Wyłoniono nowego dyrektora ZSS w Szubinie. Wręczono akt powołania

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Wczoraj 22 sierpnia 2019 r., w# gabinecie Starosty Nakielskiego - Tadeusza Sobola, odbyło się uroczyste powierzenie stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie.

Akt powołania otrzymał Pan Tomasz Lewandowski. Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie został wyłoniony w drodze konkursu. Swoją funkcję będzie pełnił od 1 września 2019 roku. Gratulacje złożył Starosta Nakielski - Tadeusz Sobol oraz Ewa Szłapa - Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego
w Nakle nad Notecią.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)