Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Wyjazd do Bydgoszczy. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach

fot. pow.

fot. pow.

11 czerwca 2019 r. dzieci z przedszkola „Słoneczko” w Nakle wybrały się na # niezapomniany wyjazd do Bydgoszczy.

Dzieci czekała moc atrakcji. Nie dość, że wybawiły się w sali zabaw Kids Play, to jeszcze uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych oraz krawieckich w markecie Leroy Merlin w Bydgoszczy.

Dzieci nauczyły się przesadzać kwiaty doniczkowe, krok po kroku wykonując kolejne czynności. W punkcie krawieckim natomiast każdy przedszkolak mógł z pomocą instruktorki, przeszyć wzór na maszynie do szycia.

Bardzo dziękujemy właścicielom oraz pracownikom firmy Leroy Merlin za zaproszenie. Zapraszamy do galerii.

materiał: Kinga Handzlik/przedszkole "Słoneczko" w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)