Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

28 grudnia 2018

Wyjątkowy gość odwiedził dzieci. Świąteczna zabawa w wspólnym gronie

fot. Renata Szymańska

fot. Renata Szymańska

Dzieci z naszego Przedszkola cały rok czekały na przyjście Gwiazdora. Wreszcie nadszedł ten dzień i # On przybył.

Z dzwoneczkiem w dłoni i wielkim worem podarków prezentował się wspaniale. Dzieci bardzo ucieszyły się na jego widok. Radośnie zaśpiewały kolędę i podziękowały za otrzymane prezenty.

Tego samego dnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z najstarszej grupy "Skrzatów" zaprosiły swoich rodziców na "Jasełka Bożonarodzeniowe".

Swoją obecnością zaszczycili nas również: pani Bernadetta Nowaczyk - sołtys wsi Ślesin oraz pani Halina Mnichowska - radna Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

Pani dyrektor Ewa Miłosierna powitała przybyłych gości, złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła do obejrzenia scenki z narodzin Jezusa, którą przygotowały dzieci pod czujnym okiem - pani Renaty Szymańskiej.

Mali artyści z wielkim przejęciem wcielając się w swoje role przenieśli choć na chwilę widownię w odległą krainę „Betlejem” wprawiając wszystkich w zadumę i chwilę wytchnienia w ferworze codziennych spraw i obowiązków. Wzruszeni rodzice i goście nagrodzili występy dzieci gromkimi brawami.

Zgodnie z tradycją, na koniec był opłatek, świąteczne życzenia i poczęstunek. Panowała bardzo miła i świąteczna atmosfera.
Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za słodkie upominki dla dzieci.

materiał: Renata Szymańska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)