Dziś mamy 5 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Wyjątkowy dzień w żłobku. Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów!

fot. Żłobek Słoneczko

fot. Żłobek Słoneczko

6 grudnia to data znana każdemu z nas... wyczekiwana wizyta gościa, który w butach zostawiał nam drobne upominki.

Wesołe Misie ze Żłobka Słoneczko również miały okazję na spotkanie z tą jakże tajemniczą postacią. Dzień był o tyle bardziej wyjątkowy, gdyż odwiedzili nas rodzice naszych małych pociech. Wspólnie całą grupą przygotowaliśmy piękne świąteczne ozdoby, które niebawem będą ozdabiać choinkę w niejednym domu. Trzeba przyznać, że rodzice okazali się bardzo pomysłowi. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy, jednak największą frajdę miały dzieci.

W ramach mikołajkowego prezentu przygotowaliśmy teledysk-niespodziankę, oczywiście główne role przypadły naszym małym skrzatom, które w niecodzienny sposób złożyli wszystkim życzenia świąteczne. Wisienką na torcie była wizyta Świętego Mikołaja, który przyszedł z workiem pełnym upominków. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się jego osobie, niektóre nieśmiało bądź przełamując drobny lęk wyciągały rączki, by móc przyjąć mikołajkowe prezenty.

Spotkanie minęło w bardzo przyjemnej atmosferze, a piękna świąteczna scenografia dodała świątecznej magii Wszyscy czekamy z niecierpliwością na Boże Narodzenie...

Materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)