Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

21 sierpnia 2016

Wygrana przed własną publicznością

W pierwszym meczu przed własną publicznością rozgrywek bydgoskiej grupy I A-Klasy zespół # Dębu Potulice podejmował zespół GLKS Dobrcz. Spotkanie poprzedziła mała uroczystość. Mirosław Chełmiński z K-PZPN wręczył zawodnikom z Potulice puchar za wygranie rozgrywek B-Klasy w sezonie 2015/2016.

Mimo, że mecz mocnym akcentem rozpoczęli gospodarze, którzy już w pierwszej minucie byli blisko zdobycia bramki (strzał Karola Pierzyńskiego trafił w słupek bramki GLKS) to pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości z Dobrcza. Mimo, że nie wykorzystali oni rzutu karnego to i tak na przerwę schodzili prowadząc 1:0.

Zawodnicy z Potulic pierwszą część spotkania zagrali słabo.

Po przerwie gospodarze rzucili się do ataków. W 60 minucie po dośrodkowaniu Damiana Kokowskiego z rzutu rożnego wyrównującego gola strzelił Michał Murach. Ten sam zawodnik 10 minut później wyprowadził zespół Dębu na prowadzenie 2:1. wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie Szymona Jurka.

Wynik spotkania na 3:1 dwie minuty później ustalił ten ostatni.

Zespół Dębu wystąpił w składzie: Patryk Gruda, Kewin Ciechanowski, Bartosz Jóźwiak, Szymon Jurek, Michał Juszczak, Michał Jurek, Damian Kokowski, Michał Murach, Karol Pierzyński, Denis Piotrowski, Kamil Roszczyk, Michał Baumgart, Jonasz Szrubkowski, Kacper Zellma, Mateusz Szypkowski.

Następny mecz zespół Dębu rozegra w niedzielę, 28 sierpnia na wyjeździe z zespołem Myśliwiec Gostycyn.

materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 64 50