Dziś mamy 14 sierpnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
27 kwietnia 2018

Wycieczka po cenną wiedzę. Przedszkolaki zwiedziły przychodnię

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W czwartek, 19 kwietnia dzieci z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w #Nakle nad Notecią udały się do jednej z nakielskich przychodni zdrowia.

Była to wycieczka dzieci po cenną wiedzę. Przedszkolaki obejrzały pomieszczenia przychodni i ich przeznaczenie. Zapoznały się ze sprzętem używanym przez lekarzy i pielęgniarki. W drodze do przedszkola dzieci uskuteczniły powiedzenie - "Ruch to zdrowie", korzystając z urządzeń na placu zabaw.

Materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)