Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

27 kwietnia 2018

Wycieczka po cenną wiedzę. Przedszkolaki zwiedziły przychodnię

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W czwartek, 19 kwietnia dzieci z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w #Nakle nad Notecią udały się do jednej z nakielskich przychodni zdrowia.

Była to wycieczka dzieci po cenną wiedzę. Przedszkolaki obejrzały pomieszczenia przychodni i ich przeznaczenie. Zapoznały się ze sprzętem używanym przez lekarzy i pielęgniarki. W drodze do przedszkola dzieci uskuteczniły powiedzenie - "Ruch to zdrowie", korzystając z urządzeń na placu zabaw.

Materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)