Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 października 2018

Wycieczka do sadu. Przedszkolaki wesoło pracowały przy zbiorze jabłek

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 5października, dzieci 5- i 6-letnie z przedszkola DONALD wybrały się na wycieczkę do # sadu w Sucharach.

Duże wrażenie na przedszkolakach zrobiły drzewa pełne rumieniących się w słońcu jabłek. Pod drzewami ustawione były skrzynie, do których dzieci mogły zbierać owoce. W ten sposób pomogły gospodarzowi w tegorocznych zbiorach.

Podczas pracy dzieci śpiewały wesołe piosenki. Pogoda dopisywała, czas szybko płynął a skrzynie zapełniały się rumieniącymi się jabłkami. Największą frajdą było to, że przedszkolaki mogły wrócić do przedszkola z koszykami pełnymi dorodnych owoców oraz skrzynią jabłek, za którą serdecznie dziękują gospodarzom sadu.

materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)