Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Wycieczka do miasteczka westernowego „Silverado City” w Bożejewiczkach

fot. SP Sipory

fot. SP Sipory

W upalny wtorek, 11 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Pamięci Obrońców Niepodległości# w Sipiorach wyruszyli na wycieczkę do miasteczka na dzikim zachodzie.

Po otwarciu bram Silverado City spędzili czas na grach i zabawach z kowbojami. Następnie obejrzeli zabawną scenkę z wyborów na szeryfa miasteczka. Mieli też okazję obejrzeć napad na bank  z filmowymi efektami z użyciem ładunków wybuchowych i pirotechnicznych oraz konne show. Podczas show oglądali pokaz pracy kowboi z bydłem, pokaz władania lassem oraz niesamowitej przyjaźni kowboja Basiora z koniem. Uczniowie skorzystali również z licznych atrakcji miasteczka m.in. mogli zrobić sobie w fotoshopie list gończy lub dolara ze swoim zdjęciem, poszukać złota w Kopalni „Dacota” i odbyć przejażdżkę konną. Pomimo upału humory dopisywały. Wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

materiał: Justyna Rybacka-Zielińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)