Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

19 września 2019

Wycieczka do Bydgoszczy. Ciekawy dzień przedszkolaków

fot. B. Wolska

fot. B. Wolska

Dnia 18 września dzieci z grupy "Tęczowe Chmurki" z # Nakielskiego Przedszkola Słoneczko pojechały na wycieczkę do Bydgoszczy.

Najpierw wysłuchały IX Audycji Muzycznej „Dźwiękowy spot reklamowy” w Filharmonii Pomorskiej, gdzie mogły posłuchać dźwięku m.in. wiolonczeli i klawesynu, a także śpiewu operowego.

Następnie w Manufakturze Słodyczy wzięły udział w warsztatach, podczas których poznały tajniki i samodzielnie wykonały lizaki.

Na sam koniec wycieczki udały się na przyjemny spacer po Starym Rynku, po którym odprężone i w dobrych humorach wróciły do placówki.

materiał: B. Wolska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)