Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Wybory do europarlamentu coraz bliżej. Rusza zgłaszanie członków komisji

Za ponad miesiąc, 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, w których #wybierzemy 52 posłów. Ruszyło przyjmowanie kandydatur na członków obwodowych komisji wyborczych.

Kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych zgłaszać mogą pełnomocnicy Komitetów Wyborczych lub upoważnione przez nich osoby. Swoje kandydaturyi mogą samodzielnie zgłaszać również wyborcy, a ich powołanie w skład komisji może nastąpić w przypadku uzupełniania jej składu spośród wyborców.

W gminie Mrocza zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Miasta i Gminy (pokoje nr 201 i 207) w dniach 8 - 26 kwietnia (w dniach i godzinach urzędowania).

W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów, 30 kwietnia o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy – sala nr 309 (II piętro) odbędzie się publiczne losowanie.

Wzory zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych zamieszczone są na stronie BIP gminy Mrocza.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ww, w dniu 14-04-2019 11:39:23 napisał:

    26 maja są również w Mroczy przyjęcia I Komuni ciekawe jak będzie ze świetlicami gdzie ludzie mieli rezerwację a w tych świetlicach będą lokale wyborcze

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Usługi transportowe
Nowoczesne zabiegi laserowe
Zabiegi dla panów
Oczyszczanie twarzy
Kwasy...
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)