Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Wspomagamy schronisko. Zebrano i przekazano karmę

fot. pow

fot. pow

Szkolne Koło Wolontariatu „Radość serca” Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w# Lubaszczu wraz z opiekunami zorganizowało w dniach 11.03.2019-05.04.2019 r. akcję charytatywną na rzecz bezdomnych psów przebywających w schronisku w Rozwarzynie.

Celem akcji było kształtowanie pozytywnych cech charakteru poprzez rozwijanie empatii, uwrażliwienie na krzywdę zwierząt. Uczniowie, jak również nauczyciele włączyli się chętnie do zbiórki. Po raz kolejny udowodnili, że liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc . Dzięki wrażliwości i dobroci wszystkich tych, którzy wspomogli akcję, zebrano karmę  suchą i w puszkach, miski, ryż, makaron, kaszę, koce, ręczniki i poduszki. Wychowankowie szkoły pod opieką pani Agnieszki Andrzejewskiej dostarczyli dary pracownikowi schroniska w Rozwarzynie. Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)