Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

01 lutego 2019

Wspólne zajęcia z rodzicami. Wykonanie origami dało wiele radości

fot. Jolanta Storzyńska

fot. Jolanta Storzyńska

Zajęcia z origami stały się wspaniałym sposobem na spędzanie czasu rodzica ze swoim # dzieckiem.

Wspólne wykonanie pracy dało wiele radości i satysfakcji, pobudzając jednocześnie twórcze myślenie i dając poczucie sukcesu.

Składając kartkę papieru w kształcie kwadratu, dzieci razem z rodzicami wykonali ramkę na zdjęcie dla babci i dziadka oraz czapkę Samuraja. Zabawa stała się doskonałym ćwiczeniem motoryki małej usprawniającej mięśnie dłoni oraz uczyła posługiwania się pojęciami orientacjii przestrzennej.

Zajęcia przyczyniły się do udoskonalenia talentów i inteligencji logiczno - matematycznych dziecka, a przy pomocy rodziców lepsze zrozumienie i przyswojenie pozyskiwanej wiedzy.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 23 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)