Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

Wspólne śpiewanie hymnu. Rekord dla Niepodległej

fot.pow

fot.pow

Gminne szkoły przyłączą się do apelu# Pani Minister Edukacji "Bicie rekordu śpiewania hymnu państwowego przez młodzież szkolną".

Dokładnie 9 listopada na Rynku w Kcyni o godz. 11.11 kcyńskie szkoły zbiorą się na płycie rynku, by odśpiewać hymn państwowy. Kilka minut wcześniej głos zabierze Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Do 8 listopada do godz. 12.00 dyrektorzy danego przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej mogą wysłać ankietę zgłoszeniową widocznej w Strefie dla zalogowanych w SIO (zakładka „Ankieta”).

Materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Lakiernictwo
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)