Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 października 2018

Wspólne działania policjantów z Nakła i oddziału prewencji na drogach powiatu nakielskiego

fot.powierzone

fot.powierzone

Nakielska „drogówka” wspólnie z mundurowymi z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy# prowadziła działania kontrolne na drogach powiatu. Miały one na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Główny celem działań, jakie wczoraj (30.10.18) na drogach powiatu nakielskiego prowadzili wspólnie policjanci z Nakła i Bydgoszczy,  była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów dotyczących ograniczeń prędkości, stan techniczny pojazdów oraz ich wyposażenie.  

Podczas działań mundurowi skontrolowali 52 pojazdy, ujawniając 13 wykroczeń drogowych popełnionych przez kierowców oraz 3 przez pieszych. Użytkownicy dróg, którzy złamali przepisy, musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Prowadzone działania mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych i zmniejszenia ilości zdarzeń drogowych.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Mieszkaniec, w dniu 31-10-2018 22:25:50 napisał:

    Brawo za zatrzymanie pijanego na skuterze dziś wieczorem kolo kcyni :)

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Nowoczesny styl
Czytniki kodów kreskowych
Elewacje
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)