Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2018

Wsparcie dla KGW. Wnioski można składać do 27 grudnia

fot. archiwum

fot. archiwum

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż Koła Gospodyń Wiejskich # zainteresowane otrzymaniem wsparcia finansowego zobowiązane są do jak najszybszego złożenia wniosku o zarejestrowanie się do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

Obowiązkowym załącznikiem takiego wniosku jest wykaz członków Koła na formularzu opracowanym przez ARiMR, uchwała o wyborze zarządu oraz zaświadczenie potwierdzające fakt istnienia działalności danego koła w swojej miejscowości.

Koła, które już się zarejestrują mogą następnie złożyć wniosek o udzielenie wsparcia finansowego. Wymagane jest posiadanie konta bankowego przez KGW. Wniosek taki należy złożyć najpóźniej do 27 grudnia. Otrzymane wparcie wypłacone będzie do końca bieżącego miesiąca.
Tym samym ze względu na fakt, iż dofinansowanie dla KGW wypłacane będzie do końca 2018 roku apeluje o jak najszybsze rejestrowanie się i składanie wniosku o udzielenie wsparcia w Biurze Powiatowym ARiMR w Nakle nad Notecią, ul. Strażacka 4.

Przypominamy – najpierw rejestracja do KRKGW a następnie wniosek o udzielenie dofinansowania najpóźniej do 27 grudnia 2018r. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili. Wnioski o wsparcie złożone w styczniu 2019 nie będą podlegały rozpatrzeniu.

materiał: Adam Tchórzewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)