Dziś mamy 15 sierpnia 2018, środa, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2018

Wolontariusze Staszica z wyjątkowymi olimpijczykami

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

7 czerwca 2018 roku wolontariusze Staszica tradycyjnie wsparli organizatorów #XII Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych.

Podczas robiącej wrażenie imprezy młodzież przeżyła coś niezwykłego. Ofiarowując swój czas, okazując zainteresowanie i chęć pomocy otrzymywali w zamian wdzięczność, szczery uśmiech i  radość z przebywania razem.

Jako opiekun wolontariatu w ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią bardzo Wam dziękuję za niezwykłe zaangażowanie i postawę godną naśladowania. Jestem przekonana, że to wydarzenie wszystkich nas wewnętrznie wzbogaciło i na długo pozostanie w mojej i Waszej pamięci.

materiał: Aleksandra Stachnik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)