Dziś mamy 28 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2020

Wniosek nie spełnia wymagań formalnych. Gmina musi podjąć uchwałę

fot. arch.

fot. arch.

Na najbliższy poniedziałek o godz. 15.15 zwołano Nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej w #Nakle. Tradycyjnie odbędzie się w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury. Jaki jest powód nagłych obrad?

Jak czytamy we wniosku skierowanym do przewodniczącego Rady, zwołanie sesji jest podyktowane koniecznością podjęcia uchwały w sprawie utworzenia ośrodka wsparcia pod nazwą Dzienny Dom Pobytu Senior+, będącego jednostką organizacyjną pomocy społecznej i połączenia go z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Podjęcie uchwały jest konieczne, gdyż gmina stara się o dotacje z Urzędu Wojewódzkiego w ramach Programu Wieloletniego Senior+. Po wstępnej weryfikacji wniosku wskazano, iż nie spełnia wymagań formalnych.

Uchwała dotycząca tej kwestii będzie jednym tematem obrad.

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Stefan, w dniu 17-01-2020 15:12:24 napisał:

  To za nokiem to senior minus? Przecież stoi Buda już

  odpowiedz

  • 7 (7)

  WEDA, w dniu 17-01-2020 19:08:47 napisał:

  W Bydgoszczy karta seniora 50+ upowaznia do duzych znizek m.in. basen ,lodowisko srodki transportu miejskiego. Orzeczenie o niepełnosprawności daje podobne efekty. W Nakle jest inaczej pytam dlaczego Panie Burmostrzu. Tu dzieja sie cuda myślę,że to koncówka.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (5)

  Defo, w dniu 17-01-2020 20:58:57 napisał:

  Z tego artykułu niczego nie można zrozumieć. Ciekawe czy autor sam rozumie o czym pisze.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Widz, w dniu 17-01-2020 21:27:55 napisał:

  Widzę że karierowicze którzy mają ukończona szkole zawodową jako stolarz robią sławę w gminie ...

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Kamil, w dniu 18-01-2020 00:20:04 napisał:

  Kto za to zapłaci? Skoro urzędnicy nie potrafią napisać wniosku to może zwolnić pięćdziesięciu i zatrudnić jednego co potrafi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  zawiedziony, w dniu 18-01-2020 11:48:52 napisał:

  napierała to szok

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Heldbaum51, w dniu 18-01-2020 16:47:14 napisał:

  Witam Czy ktoś potrafi ten tekst przetłumaczyć na polski?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Elewacje
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Kwasy...
Wypożyczalnia samochodów
0

Higiena w kuchni to coś więcej niż czyste ręce. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

O higienie przygotowania i spożywania posiłków uczymy się już od najmłodszych lat. #Czyste ręce, dokładnie umyte warzywa i owoce, sprawdzanie daty przydatności do spożycia – to podstawowe zasady higieny w kuchni. Jednak to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Dietetyk podpowiada, na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas przygotowania i spożywania posiłków.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)