Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Wizyta w bibliotece. Tematem spotkania była zabawa kolorami

fot. pow.

fot. pow.

W słoneczne wtorkowe przedpołudnie 18 czerwca 2019 r. bibliotekę w # Ślesinie odwiedziły „Słoneczka” z tutejszego przedszkola.

Tematem spotkania była zabawa kolorami, a celem  - rozwijanie ruchowej i plastycznej inwencji twórczej dziecka. Na początku przedszkolaki wysłuchały utworu pt „Kolorowe kredki” i opowiadały o czym była piosenka oraz co namalowały kolorowe kredki.

Następnie „Słoneczka” wysłuchały „Bajki o zaginionej kredce” i wcielając się w małych artystów wykonały rysunek, tak jak Kuba – bohater poznanej bajki.

Podczas wizyty przedszkolaków nie zabrakło również zabaw integracyjnych z chustą animacyjną oraz kolorowymi podkładkami. O tym, że „Słoneczka” bardzo dobrze znają kolory świadczyły prawidłowe odpowiedzi na kolorowe zagadki.

To było ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym. „Słoneczka” pożegnały panią bibliotekarkę zapewniając, że we wrześniu ponownie odwiedzą bibliotekę.

materiał: Wioletta Sęk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)