Dziś mamy 20 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Wizyta w bibliotece. Nietypowa lekcja polskiego

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, podczas lekcji języka polskiego, uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobieszewie, klasy IV pod opieką Hanny Paszkiewicz odwiedzili filię biblioteki w Chwaliszewie.

Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza, zasadami zachowania się i korzystania z biblioteki i czytelni, księgozbiorem dla dzieci i młodzieży, a na koniec wizyty wypożyczyli książki zgodne ze swoimi zainteresowaniami. Bardzo serdecznie dziękujemy pani bibliotekarce Barbarze Wojciechowskiej za tak miłe przyjęcie nas i za prezenty w postaci zakładek do książek.

materiał: H. Paszkiewicz/ Szkoła Podstawowa w Dobieszewie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)