Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2018

Wizyta w Ogrodzie Fauny Polskiej przypadła dzieciom do gustu

fot. Justyna Szatlach

fot. Justyna Szatlach

Dnia 07.06 br grupa najmłodszych dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pod opieką swoich Pań wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Fauny Polskiej w Myślęcinku.

Przedszkolaki mogły spotkać tam wiele zwierząt, takich jak np. rysie, wilki, żubry, żbiki, szopy pracze, niedźwiedzie brunatne, owce, kozice, sowy, zebry, konie, sarny, osła, lamy, tygrysa. Wizyta u tego ostatniego bardzo spodobała się dzieciom i dostarczyła wielu emocji. Podczas wędrówki 3 – latki mogły nie tylko przyjrzeć się zwierzętom z bliska, ale także poznać ich charakterystykę, przyglądały się ich zachowaniu i nasłuchiwały odgłosów przez nie wydawanych. Wizyta w zoo bardzo przypadła dzieciom do gustu. Po odpoczynku i posileniu się przedszkolaki mogły uczestniczyć w kolejnym etapie wycieczki jakim była wizyta w Parku Rozrywki, który znajduje się również w Myślęcinku. Wspólnej zabawie i radości nie było końca. Dzieci korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli, kolejki elektrycznej i sali luster. Wizyta w tym niezwykłym miejscu dała naszym małym milusińskim wiele radości i zadowolenia. Kończąc ten magiczny dzień zjedzono obiad i wyruszono w drogę powrotną do przedszkola. Po powrocie dzieci opowiedziały swoim rodzicom o atrakcjach, jakie ich spotkały.

Materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)