Dziś mamy 14 sierpnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
03 maja 2018

Wizyta w Młynie Wiedzy. Przedszkolaki zwiedziły kilka wystaw

fot. pow.

fot. pow.

25 kwietnia przedszkolaki z grupy „Mądre sowy” i „Biedronki” z nakielskiego „Słoneczka” udały się # na wycieczkę autokarową do Torunia.

Celem wyprawy było zwiedzenie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Dzieci z wielkim zaciekawieniem podziwiały wystawę: „przezŻYCIE”, gdzie prezentowane były treści o tematyce przyrodniczej, wystawę „IDEE”, wystawę „Kalejdoskop” oraz wystawę „O obrotach” nazwaną przez przedszkolaków „Stacją kosmiczną”, albowiem prezentowano tam obrazy i dźwięki pochodzące z Kosmosu oraz wyposażenie prawdziwego statku kosmicznego. 

Wszystkie eksponaty wystawy są interaktywne, co umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie eksperymentów oraz obserwację zjawisk fizycznych. Czas poświęcony kreatywnej zabawie upłynął bardzo szybko, pozostały pamiątkowe zdjęcia i uśmiech na twarzach dzieci.

materiał: mgr Agnieszka Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)