Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2019

Wizyta u stomatologa. Dzieci widzą jak dbać o swoje zęby

fot. Kinga Handzlik

fot. Kinga Handzlik

W pierwszym tygodniu kwietnia dzieci z nakielskiego „Słoneczka” udały się z wizytą do # stomatologa.

Panie w gabinecie dr Karczewskiej „Stomed” z uśmiechem przyjęły przedszkolaków. Opowiedziały o produktach szkodzących zębom, pokazały jak prawidłowo o nie dbać dbać.

Każde dziecko mogło usiąść na fotelu dentystycznym, a pani zrobiła dokładny przegląd ich zębów. Przedszkolaki miały także możliwość obejrzeć, jak wyglądają zdrowe oraz chore ząbki na kamerce stomatologicznej.

Na pamiątkę wszyscy otrzymali dyplom Białego Uśmiechu oraz pastę do zębów. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak profesjonalne podejście do tematu.

materiał: Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)