Dziś mamy 18 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

Wizyta niespodziewanych gości. Nie zabrakło tańców i świątecznych piosenek

fot. Karolina Michna

fot. Karolina Michna

5 grudnia dzieci z oddziały przedszkolnego w Olszewce w ramach prezentu na # Mikołajki od rodziców uczestniczyły w warsztatach Mikołajkowych, które poprowadził animator Pan Marcin Gąsiorowski (Planeta Świetnej Zabawy).

Były to różnorodne zabawy aktywizujące: wyścigi rzędów, budowanie komina, bitwa na śnieżki, zabawy z chustą animacyjną itp.

Nie zabrakło również tańców i świątecznych piosenek. Elfy spisały się na medal, dlatego też Delfinki w ramach podziękowania zaprosiły  pomocników Świętego Mikołaja na słodki poczęstunek.

Za zakończenie nie zabrakło oczywiście wizyty tak ważnego gościa jakim jest Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci z radością przywitały Pana z białą brodą śpiewając dla niego świąteczną piosenkę.

Mikołaj zostawił dla dzieci małe upominki i pożegnał się z przedszkolakami, obiecując im, że wróci w przyszłym roku. Dzieci tego dnia były zachwycone mocą atrakcji.

materiał: Karolina Michna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)