Dziś mamy 5 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

Wizyta niespodziewanych gości. Nie zabrakło tańców i świątecznych piosenek

fot. Karolina Michna

fot. Karolina Michna

5 grudnia dzieci z oddziały przedszkolnego w Olszewce w ramach prezentu na # Mikołajki od rodziców uczestniczyły w warsztatach Mikołajkowych, które poprowadził animator Pan Marcin Gąsiorowski (Planeta Świetnej Zabawy).

Były to różnorodne zabawy aktywizujące: wyścigi rzędów, budowanie komina, bitwa na śnieżki, zabawy z chustą animacyjną itp.

Nie zabrakło również tańców i świątecznych piosenek. Elfy spisały się na medal, dlatego też Delfinki w ramach podziękowania zaprosiły  pomocników Świętego Mikołaja na słodki poczęstunek.

Za zakończenie nie zabrakło oczywiście wizyty tak ważnego gościa jakim jest Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci z radością przywitały Pana z białą brodą śpiewając dla niego świąteczną piosenkę.

Mikołaj zostawił dla dzieci małe upominki i pożegnał się z przedszkolakami, obiecując im, że wróci w przyszłym roku. Dzieci tego dnia były zachwycone mocą atrakcji.

materiał: Karolina Michna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)