Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Wizyta Łukasza Schreibera. Rozmowy o usuwaniu skutków nawałnicy

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Podczas sobotniej wizyty Ministra Łukasza Schreibera w Gminie # Mrocza po otwarciu placu zabaw wraz z przedstawicielami władz samorządowych udał się w miejsca, które najbardziej ucierpiały w nawałnicy dwa lata temu.

Kilka z nich zostało już wyremontowanych, inne zostaną odbudowane dzięki niedawno otrzymanym dotacjom z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej i rezerwy celowej budżetu Państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dzięki wsparciu z zewnątrz mamy szanse, aby nasza gmina powróciła do stanu sprzed dwóch lat.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)