Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 marca 2019

Wiosenny pokaz mody. Dzieci przyszły w kolorowych ubraniach

fot.pow

fot.pow

W wietrzny wtorek 5 marca 2019 roku na sali Tęczowych Chmurek# zaświeciło słońce i zrobiło się znacznie cieplej, niż na dworze, a to za sprawą wiosennego pokazu mody.

Dzieci przyszły w kolorowych ubraniach, zabrały ze sobą potrzebny, wiosenny ekwipunek – torebki, plecaki, kapelusze, czapki z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Przedszkolaki miały okazję pokonać strach przed publicznymi występami, dzięki temu na pewno poczuły się pewniejsze siebie. Każda chętna chmurka mogła przejść po wiosennym wybiegu, zaprezentować swój strój, a na końcu otrzymała ogrom braw od rówieśników.

materiał: Joanna Rajek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)