Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
07 maja 2018

Wiosenne przygody Kotka Psotka. Zaprezentowali się młodzi artyści

fot. mgr Katarzyna Geppert

fot. mgr Katarzyna Geppert

Wiosna w pełni, więc czas na wiosenny spektakl. Tym razem dzieci z grupy 4-latków w #nakielskim Donaldzie pod kierunkiem swoich pań K. Geppert oraz J. Szatlach przygotowały przedstawienie o przygodzie niesfornego Kotka Psotka.

Na swój występ zaprosiły najbliższych członków rodziny: mamusie, tatusiów, a także babcie. Mali artyści w pełni pokazali swój kunszt aktorski. Wszyscy miło i wesoło spędzili czas przy poczęstunku przygotowanym przez p. dyrektor. Mali artyści wraz z paniami dziękują rodzicom za przygotowanie strojów na przedstawienie.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)