Dziś mamy 19 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2019

Wiosenne porządki zakończone ogniskiem. Mieszkańcy nie zawiedli

fot. pow.

fot. pow.

6 kwietnia Sołtys Samsieczynka Paula Kowalska wraz z Radą Sołecka zorganizowali # Sprzątanie Wsi, w które zaangażowało się wielu mieszkańców.

Wspólnie z mieszkańcami, również w czynie społecznym zostało odnowione boisko do gry w siatkówkę oraz plac zabaw dla dzieci.

Po zakończonych pracach było rozpalone ognisko pod opieką Straży OSP SAMSIECZYNEK. Dzieci piekły kiełbaski zostały rozdane także słodycze i poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Za liczne zaangażowanie się w pracę dla wsi przez OSP Samsieczynek oraz mieszkańców i dzieci bardzo dziękuję Sołtys sołectwa Samsieczynek Kowalska Paula wraz z Radą Sołecką.

materiał: Paula Kowalska

Oceń artykuł: 135 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Xxxz, w dniu 17-04-2019 19:51:27 napisał:

  Jak dobrze Pamietam Paula Kowalska zawsze się angażowała w rozwój sołectwa pomagała Byłej Pani Sołtys a teraz moje pytanie do was Gdzie jest stara Pani sołtys dlaczego nie pomoże Nowej bo ma to głęboko w dupie . Wreszcie zmiana upiora Pozdrawiam

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Paula, w dniu 18-04-2019 22:19:14 napisał:

  Bardzo proszę o nie komentowanie pod artykułem. Z góry dziękuję.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Odchudzanie
Zabiegi odmładzające
Pomoc drogowa
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Gimnastyka korekcyjna
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)