Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2019

Wiktoria Łukasik otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej U14

fot.pow

fot.pow

Wiktoria już w 2018 roku była obserwowana przez trenera Kadry Wojewódzkiej.# Miała okazję na sprawdzenie swoich umiejętności na różnych konsultacjach oraz w meczach kontrolnych m.in. z Ząbkovia Ząbki.

Jesteśmy w stałym kontakcie z trenerami Kadry. Otrzymaliśmy wskazówki nad czym przede wszystkim mamy z Wiktorią popracować. Dobry i konsekwentny rozwój przynosi efekty. Cieszy nas, że praca jaka wykonujemy z naszymi podopiecznymi, a szczególnie trenera Łukasza Łęgi który prowadzi Wiktorię idzie w dobrym kierunku. To będzie trzecia zawodniczka wychowana przez nas która trafia do Kadry - podsumował trener koordynator FA Mezar Nakło - Daniel Kloska.

Od 15 do 17 lutego Wiktoria odbędzie zgrupowanie w Górznie - warto zaznaczyć że Wiktoria (U12) jest jedną z najmłodszych zawodniczek powołanych do Kadry Wojewódzkiej!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

materiał:  Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)