Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 lutego 2019

Wiktoria Łukasik otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej U14

fot.pow

fot.pow

Wiktoria już w 2018 roku była obserwowana przez trenera Kadry Wojewódzkiej.# Miała okazję na sprawdzenie swoich umiejętności na różnych konsultacjach oraz w meczach kontrolnych m.in. z Ząbkovia Ząbki.

Jesteśmy w stałym kontakcie z trenerami Kadry. Otrzymaliśmy wskazówki nad czym przede wszystkim mamy z Wiktorią popracować. Dobry i konsekwentny rozwój przynosi efekty. Cieszy nas, że praca jaka wykonujemy z naszymi podopiecznymi, a szczególnie trenera Łukasza Łęgi który prowadzi Wiktorię idzie w dobrym kierunku. To będzie trzecia zawodniczka wychowana przez nas która trafia do Kadry - podsumował trener koordynator FA Mezar Nakło - Daniel Kloska.

Od 15 do 17 lutego Wiktoria odbędzie zgrupowanie w Górznie - warto zaznaczyć że Wiktoria (U12) jest jedną z najmłodszych zawodniczek powołanych do Kadry Wojewódzkiej!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

materiał:  Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)