Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Wiele propozycji dla osób poszukujących zatrudnienia. Za nami IX Targi Pracy

fot. MM

fot. MM

23 maja w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle# zorganizowano kolejną edycję Targów Pracy. Była to doskonała okazja do zapoznania się z rynkiem pracy m.in. przez osoby rozpoczynające swoje kariery zawodowe.

Odwiedzające targi osoby miały tego dnia do dyspozycji aż 30 stoisk, przy których można było porozmawiać z pracodawcami różnych branż. Niektórzy z nich mieli przygotowane oferty zatrudnienia w zawodach takich jak ślusarz, mechanik samochodowy, sprzedawca, pracownik restauracji, kucharz, robotnik drogowy, elektryk, funkcjonariusz SW, magazynier, tapicer oraz wielu innych.

Obecne były również instytucje wspierające rynek pracy, które przekazywały wszystkim zainteresowanym informacje dotyczące m.in. platformy usług elektronicznych, otwierania własnej firmy, wsparcia finansowego dla osób bezrobotnych, oferty edukacyjnej dla dorosłych czy też szkoleń dla osób chcących podwyższyć swoje kwalifikacje.

W trakcie trwania targów można było podziwiać pokaz „live cooking” oraz pokaz samoobrony prowadzony przez funkcjonariuszy Służby Więziennej,  jak i zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej skorzystać z badań podoskopem wad stóp przeprowadzanych przez fizjoterapeutkę Natalia Belczyńską. Na zakończeniu wyróżnionym firmom wręczono statuetki w ramach podziękowania za długoletnią współpracę na rzecz lokalnego rynku pracy.

Oceń artykuł: 16 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  Kik, w dniu 23-05-2019 23:08:48 napisał:

  Znowu ta aktorka z palonego teatru i jej przyjaciel rodziny i dwa trole co ze sobą bierze co roku smutny

  odpowiedz

  • -1 (5)

  emerytka SZUBIN, w dniu 24-05-2019 09:44:18 napisał:

  A DLA EMERYTÓW którzy są zdrowi FIZYCZNIE,MAJA ZDOLNOŚCI MANUALNE i potencjał INTELEKTUALNY....................praca JEST ?????????????????????????????/

  odpowiedz

  • -3 (3)

  Mroczanka, w dniu 25-05-2019 19:04:31 napisał:

  UP w Nakle nad Notecią to jedno wielkie nieporozumienie, tylko oferty staży i oferty pracy na umowę zlecenie, w porównaniu z bydgoskim urzędem wypada bardzo marnie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Sprawdzanie świateł
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Budowa hal
Jadalnia / pokój dzienny
Wypożyczalnia samochodów
Elewacje
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)