Dziś mamy 5 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Wiele propozycji dla osób poszukujących zatrudnienia. Za nami IX Targi Pracy

fot. MM

fot. MM

23 maja w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle# zorganizowano kolejną edycję Targów Pracy. Była to doskonała okazja do zapoznania się z rynkiem pracy m.in. przez osoby rozpoczynające swoje kariery zawodowe.

Odwiedzające targi osoby miały tego dnia do dyspozycji aż 30 stoisk, przy których można było porozmawiać z pracodawcami różnych branż. Niektórzy z nich mieli przygotowane oferty zatrudnienia w zawodach takich jak ślusarz, mechanik samochodowy, sprzedawca, pracownik restauracji, kucharz, robotnik drogowy, elektryk, funkcjonariusz SW, magazynier, tapicer oraz wielu innych.

Obecne były również instytucje wspierające rynek pracy, które przekazywały wszystkim zainteresowanym informacje dotyczące m.in. platformy usług elektronicznych, otwierania własnej firmy, wsparcia finansowego dla osób bezrobotnych, oferty edukacyjnej dla dorosłych czy też szkoleń dla osób chcących podwyższyć swoje kwalifikacje.

W trakcie trwania targów można było podziwiać pokaz „live cooking” oraz pokaz samoobrony prowadzony przez funkcjonariuszy Służby Więziennej,  jak i zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej skorzystać z badań podoskopem wad stóp przeprowadzanych przez fizjoterapeutkę Natalia Belczyńską. Na zakończeniu wyróżnionym firmom wręczono statuetki w ramach podziękowania za długoletnią współpracę na rzecz lokalnego rynku pracy.

Oceń artykuł: 16 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  Kik, w dniu 23-05-2019 23:08:48 napisał:

  Znowu ta aktorka z palonego teatru i jej przyjaciel rodziny i dwa trole co ze sobą bierze co roku smutny

  odpowiedz

  • -1 (5)

  emerytka SZUBIN, w dniu 24-05-2019 09:44:18 napisał:

  A DLA EMERYTÓW którzy są zdrowi FIZYCZNIE,MAJA ZDOLNOŚCI MANUALNE i potencjał INTELEKTUALNY....................praca JEST ?????????????????????????????/

  odpowiedz

  • -3 (3)

  Mroczanka, w dniu 25-05-2019 19:04:31 napisał:

  UP w Nakle nad Notecią to jedno wielkie nieporozumienie, tylko oferty staży i oferty pracy na umowę zlecenie, w porównaniu z bydgoskim urzędem wypada bardzo marnie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Żel UV 5ml
7,50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zabiegi dla panów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przewóz krajowy
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)