Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Wiele propozycji dla osób poszukujących zatrudnienia. Za nami IX Targi Pracy

fot. MM

fot. MM

23 maja w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle# zorganizowano kolejną edycję Targów Pracy. Była to doskonała okazja do zapoznania się z rynkiem pracy m.in. przez osoby rozpoczynające swoje kariery zawodowe.

Odwiedzające targi osoby miały tego dnia do dyspozycji aż 30 stoisk, przy których można było porozmawiać z pracodawcami różnych branż. Niektórzy z nich mieli przygotowane oferty zatrudnienia w zawodach takich jak ślusarz, mechanik samochodowy, sprzedawca, pracownik restauracji, kucharz, robotnik drogowy, elektryk, funkcjonariusz SW, magazynier, tapicer oraz wielu innych.

Obecne były również instytucje wspierające rynek pracy, które przekazywały wszystkim zainteresowanym informacje dotyczące m.in. platformy usług elektronicznych, otwierania własnej firmy, wsparcia finansowego dla osób bezrobotnych, oferty edukacyjnej dla dorosłych czy też szkoleń dla osób chcących podwyższyć swoje kwalifikacje.

W trakcie trwania targów można było podziwiać pokaz „live cooking” oraz pokaz samoobrony prowadzony przez funkcjonariuszy Służby Więziennej,  jak i zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej skorzystać z badań podoskopem wad stóp przeprowadzanych przez fizjoterapeutkę Natalia Belczyńską. Na zakończeniu wyróżnionym firmom wręczono statuetki w ramach podziękowania za długoletnią współpracę na rzecz lokalnego rynku pracy.

Oceń artykuł: 16 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  Kik, w dniu 23-05-2019 23:08:48 napisał:

  Znowu ta aktorka z palonego teatru i jej przyjaciel rodziny i dwa trole co ze sobą bierze co roku smutny

  odpowiedz

  • -1 (5)

  emerytka SZUBIN, w dniu 24-05-2019 09:44:18 napisał:

  A DLA EMERYTÓW którzy są zdrowi FIZYCZNIE,MAJA ZDOLNOŚCI MANUALNE i potencjał INTELEKTUALNY....................praca JEST ?????????????????????????????/

  odpowiedz

  • -3 (3)

  Mroczanka, w dniu 25-05-2019 19:04:31 napisał:

  UP w Nakle nad Notecią to jedno wielkie nieporozumienie, tylko oferty staży i oferty pracy na umowę zlecenie, w porównaniu z bydgoskim urzędem wypada bardzo marnie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Test amortyzatorów
Meble kuchenne
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Lipoliza injekcyjna
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)