Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2021

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej. Zapisy tylko drogą mailową

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Zapraszamy do wzięcia udziału w# Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Nakielskiego Sportu, który odbędzie się dnia 27.06.2021 r. na Przystani Powiat Nakielski, ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią.

Losowanie odbędzie się o godzinie 09:00. Początek gier 09:15.

Zapisy tylko drogą mailową trwają do piątku 25 czerwca 2021 roku!

Tomasz Marach
marach.tomasz@gmail.com

Maksymalna liczba zawodników to 16 par.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci voucherów.

Uwaga! W załącznikach do pobrania regulamin druk oświadczenia, który obowiązuje przy zapisach na turniej. W imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub prawny opiekun.

Materiał: Magda Pasieka Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)