Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Wernisaż Sławomiry Ewy Wojtas. „Góry Ałtaj Południowa Syberia”

fot.pow

fot.pow

Sławomira Ewa Wojtas to autorka drugiej wystawy fotograficznej w tym roku.# Wernisaż odbył się w piątek, 21 czerwca w GALERII 4 Nakielskiego Ośrodka Kultury.

 „GÓRY AŁTAJ POŁUDNIOWA SYBERIA” to zarejestrowany na fotografii wysokogórski, przepiękny krajobraz. Jako, że pasją artystki jest świat roślin, tematem przewodnim fotografii jest flora tego regionu świata. Wystawę można zobaczyć do 30 czerwca w godzinach pracy NOK. Zapraszamy.

materiał: lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)