Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Ważne wydarzenie w życiu ucznia. Pierwszoklasiści zostali pasowani

fot. ZS-P Ślesin

fot. ZS-P Ślesin

8 listopada odbyła się najważniejsza uroczystość dla # najmłodszych uczniów naszej szkoły.

W tym dniu w obecności swoich rodziców, nauczycieli i kolegów z klas II-III, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły  i zostali pasowani na ucznia przez panią dyrektor Ewę Miłosierną.

Przed ślubowaniem odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez klasy I i III, w którym to starsi koledzy sprawdzili wiedzę pierwszoklasistów i zaprosili ich do wspólnego pociągu jadącego do Literkowa.

Uczniowie klasy I po wypiciu magicznej mikstury, po której musieli się uśmiechnąć, otrzymali medal "Uśmiechniętego Pierwszoklasisty".

Rodzice przygotowali dla swoich dzieci prezenty - kuferki wiedzy oraz koledzy z klasy II wręczyli im własnoręcznie przygotowane zakładki. Całą uroczystość poprowadził starszy kolega Ziemek Walkowiak, któremu bardzo dziękujemy.

materiał: W. Marchewka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)