Dziś mamy 12 grudnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Ważne wydarzenie w życiu ucznia. Pierwszoklasiści zostali pasowani

fot. ZS-P Ślesin

fot. ZS-P Ślesin

8 listopada odbyła się najważniejsza uroczystość dla # najmłodszych uczniów naszej szkoły.

W tym dniu w obecności swoich rodziców, nauczycieli i kolegów z klas II-III, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły  i zostali pasowani na ucznia przez panią dyrektor Ewę Miłosierną.

Przed ślubowaniem odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez klasy I i III, w którym to starsi koledzy sprawdzili wiedzę pierwszoklasistów i zaprosili ich do wspólnego pociągu jadącego do Literkowa.

Uczniowie klasy I po wypiciu magicznej mikstury, po której musieli się uśmiechnąć, otrzymali medal "Uśmiechniętego Pierwszoklasisty".

Rodzice przygotowali dla swoich dzieci prezenty - kuferki wiedzy oraz koledzy z klasy II wręczyli im własnoręcznie przygotowane zakładki. Całą uroczystość poprowadził starszy kolega Ziemek Walkowiak, któremu bardzo dziękujemy.

materiał: W. Marchewka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)