Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Warsztaty wielkanocne w Donaldzie. Dzieci pracowały z rodzicami

fot. pow

fot. pow

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi dnia 17 kwietnia br. w grupie 4-latków z # Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle odbyły się zajęcia otwarte połączone z Warsztatami Wielkanocnymi.

Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania wiersza W. Szumanówny „Kurczątko”. Następnie nasi mali widzowie w otoczeniu pięknej, świątecznej scenografii obejrzeli teatrzyk kukiełkowy wg. utworu B. Machoń „Historia żółtego kurczątka”.  Punktem kulminacyjnym spotkania były Warsztaty Wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne pisanki, zajączki i baranki wielkanocne. Spotkanie zakończyło się  zabawą taneczną przy piosence „Pisanki”. Na naszych milusińskich czekała jeszcze jedna niespodzianka. Za aktywny udział w zajęciu przedszkolaki otrzymały słodkie czekoladowe jajeczka od zajączka wielkanocnego.

materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)