Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 października 2019

Warsztaty kulinarne w Donaldzie. Pogoda dopisała

fot. pow.

fot. pow.

We wtorek 15 października w Przedszkolu Niepublicznym Donald odbyły się warsztaty kulinarne ,w których uczestniczyły dzieci 6-letnie wraz ze swoimi rodzicami.

Podczas zajęć kulinarnych na stołach królowały jesienne warzywa z których to przedszkolaki wraz ze swoimi mamami przygotowywały  pyszne sałatki . Do pokrojenia były następujące typy sałatek: tradycyjna  warzywna , na słodko czyli warzywa z ananasem oraz kolorowe szaszłyki.

Mamy wraz z dziećmi ostro zabrały się do pracy krojąc przygotowane składniki, następnie odpowiednio je doprawiły i wymieszały z majonezem i jogurtem.

Po zakończonej pracy przyszedł czas na degustację. Sałatki powędrowały na stoły w przedszkolnym ogrodzie. Do przygotowania przysmaków dołączyły upieczone przez tatusiów na grillu kiełbaski. Nie zabrakło również na stołach warzywnych wypieków przygotowanych przez mamusie.

Pogoda dopisała. Przy ciepłym słońcu wszyscy zajadali się smakołykami . Zajęcia bardzo spodobały się zarówno gościom jak i małym milusińskim.

 materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)