Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Warsztaty Wielkanocne w Agrodeo. Dzieci wzięły udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym

fot. pow

fot. pow

Dnia 11 kwietnia grupy „Jagódki” i „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedziły# gospodarstwo agroturystyczne Agrodeo w Godawach, gdzie spędziły kilka godzin podczas Wielkanocnego Spotkania z Zającem.

W trakcie warsztatów mieliśmy niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Podczas spotkania dzieci malowały gliniane odlewy, tworzyły pisanki techniką decoupage, mogły sprawdzić się jako piekarze podczas wykonywania kolorowych mazurków. Jak również stworzyć swoją wielkanocną palmę. Dzieci miały możliwość zobaczenia prawdziwych kurczaczków, osła, konia, kóz i owiec, jak również skorzystać z przejażdżki bryczką. Dzieci wzięły również udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym, a na każdego czekał słodki poczęstunek w postaci fontanny czekoladowej, waty cukrowej, owoców, ciastek i napojów. Punktem kulminacyjnym były zabawy ruchowe z Myszką Miki, jak również strzelanie z łuku, zabawy klockami lego. To był niezapomniany dzień.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickiego

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)