Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Warsztaty Wielkanocne w Agrodeo. Dzieci wzięły udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym

fot. pow

fot. pow

Dnia 11 kwietnia grupy „Jagódki” i „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedziły# gospodarstwo agroturystyczne Agrodeo w Godawach, gdzie spędziły kilka godzin podczas Wielkanocnego Spotkania z Zającem.

W trakcie warsztatów mieliśmy niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Podczas spotkania dzieci malowały gliniane odlewy, tworzyły pisanki techniką decoupage, mogły sprawdzić się jako piekarze podczas wykonywania kolorowych mazurków. Jak również stworzyć swoją wielkanocną palmę. Dzieci miały możliwość zobaczenia prawdziwych kurczaczków, osła, konia, kóz i owiec, jak również skorzystać z przejażdżki bryczką. Dzieci wzięły również udział w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym, a na każdego czekał słodki poczęstunek w postaci fontanny czekoladowej, waty cukrowej, owoców, ciastek i napojów. Punktem kulminacyjnym były zabawy ruchowe z Myszką Miki, jak również strzelanie z łuku, zabawy klockami lego. To był niezapomniany dzień.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickiego

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)