Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

11 lutego 2020

Warsztaty Terapii Zajęciowej. Uczestnicy objęci policyjną profilaktyką

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Dzielnicowi z komisariatu w Mroczy odwiedzili wczoraj uczestników Warsztatów Terapii# Zajęciowej i rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przepisów prawa.

Wczoraj (10.02.2020 r.) asp. Szymon Kujawa i mł. asp. Krystian Napierała z mroteckiego komisariatu spotkali się z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mroczy. Celem wizyty mundurowych było przeprowadzenie prelekcji na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Dzielnicowi wiele uwagi poświęcili przepisom prawa o ruchu drogowym i przybliżyli te, do których winni stosować się piesi uczestnicy ruchu. Mowa była również o odblaskach i roli, jaką pełnią one dla bezpieczeństwa pieszych. Mundurowi zachęcali, aby nawet w obszarze zabudowanym nosić kamizelki odblaskowe, bądź jakiekolwiek inne świecące elementy.
Spotkanie było także okazją, aby przybliżyć słuchaczom przepisy oraz omówić odpowiedzialność, jaka grozi za poszczególne czyny z kodeksu wykroczeń oraz kodeksu karnego.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)