Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Wakacji nadszedł czas! Uczniowie pożegnali rok szkolny

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

19 czerwca ostatni dzwonek wybrzmiał także w Niepublicznej Szkole Podstawowej w # Kosowie.

Udał się tam Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, aby podziękować za lata przepracowane na stanowisku dyrektorki Pani Barbarze Kromrych.

Uczniowie także uroczyście pożegnali Panią Dyrektor kwiatami oraz recytowanymi wierszami. Tradycyjnie dla  najlepszych uczniów przygotowano nagrody w postaci książek. Najwyższą średnią (5,50) zdobył Szymon Rajek za co otrzymał Nagrodę Burmistrza.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)