Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

Wakacje z biblioteką. Dzieci wzięły udział w półkoloniach

fot. pow.

fot. pow.

Kolejny dzień wakacji z biblioteką wyglądał tak: Weź kocyk i na piechotę lub rowerem dzieci # odwiedzały nasz biblioteczny ogródek.

Letnia czytelnia w cieniu drzew zaprasza nieustannie. W pierwszych dniach Mikołaj czytał na głos „Pippi Pończoszankę”. Marcelina, Jacek rysowali obrazy na konkurs „Wojna to zło”. „Wojna nie przynosi nikomu szczęścia ani niczego dobrego” - komentowali. Dobrze to słyszeć w 80 rocznicę światowego kataklizmu.

Planszówki rozgrzały miłośników gier. Najlepszym graczem był Szymon. „Kosmiczne rysowanie” było przygodą i podróżą na Księżyc. Czuliśmy się jak Armstrong, który odcisnął swoją lewą stopę na srebrnym globie.

Prowadząca zajęcia P. Maria Mańkowska pokazuje uczestnikom zajęć świat. Dzieci poznają mieszkańców różnych kontynentów i krajów oraz realia ich życia. W trakcie spotkań były tez zajęcia plastyczne, w tym origami. Sztukę tę najlepiej opanowała Dominika i Marika.

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Mikrodermabrazja
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Makijaż ślubny
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)