Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

Wakacje z biblioteką. Dzieci wzięły udział w półkoloniach

fot. pow.

fot. pow.

Kolejny dzień wakacji z biblioteką wyglądał tak: Weź kocyk i na piechotę lub rowerem dzieci # odwiedzały nasz biblioteczny ogródek.

Letnia czytelnia w cieniu drzew zaprasza nieustannie. W pierwszych dniach Mikołaj czytał na głos „Pippi Pończoszankę”. Marcelina, Jacek rysowali obrazy na konkurs „Wojna to zło”. „Wojna nie przynosi nikomu szczęścia ani niczego dobrego” - komentowali. Dobrze to słyszeć w 80 rocznicę światowego kataklizmu.

Planszówki rozgrzały miłośników gier. Najlepszym graczem był Szymon. „Kosmiczne rysowanie” było przygodą i podróżą na Księżyc. Czuliśmy się jak Armstrong, który odcisnął swoją lewą stopę na srebrnym globie.

Prowadząca zajęcia P. Maria Mańkowska pokazuje uczestnikom zajęć świat. Dzieci poznają mieszkańców różnych kontynentów i krajów oraz realia ich życia. W trakcie spotkań były tez zajęcia plastyczne, w tym origami. Sztukę tę najlepiej opanowała Dominika i Marika.

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa stanu surowego
Narożniki
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Meble łazienkowe
Mikrodermabrazja
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)