Dziś mamy 16 października 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2018

W szkole i przedszkolu bez zmian. Dyrektorzy zostają na kolejną kadencję

W ostatnim czasie burmistrz Kcyni ogłosił sześć konkursów: na stanowiska #dyrektorów szkół podstawowych i przedszkola w gminie Kcynia.

Jak już informowaliśmy szkoły w Laskownicy, Kcyni, Palmierowie i Sipiorach w dalszym ciągu prowadzić będą obecni dyrektorzy. W miniony piątek przeprowadzono dwa ostatnie konkursy. O stanowiska ubiegali się obecni dyrektorzy: szkoły w Dziewierzewie - Rafał Leśniarek i przedszkola w Kcyni - Beata Szymczak. I tym razem nic się nie zmieni, gdyż to właśnie oni będą od 1 września 2018 roku przez kolejne 5 lat dyrektorami tych placówek.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  anka, w dniu 11-06-2018 13:35:32 napisał:

  Dożywotnie tytuły dyrektorów szkół w naszej gminie nikogo nie zaskoczyła ....widocznie nowi chętni kandydaci czują się jak w mobingu by nie zaszkodzić sobie ...A morze te szkoły to już prywatne dyrektorzy dbają tylko o siebie . Czy ktoś z władz gminnych kontroluje ich , godziny pracy obsług i sprzątaczek ? panie biorą pensję za pełen etat 8 godz a pracują tylko 4 godz ,chyba nie ma akordu w szkołach tylko chodzi o czystość itp.może wreszcie ktoś z zewnątrz przyjrzy się pani sprzątającej w SP w Sipiorach tam chyba ta pani nie przepracowała 8 godzin wciąż tylko się spieszy widocznie nie ma czasu na pełen etat .

  odpowiedz

  • 5 (11)

  obserwator, w dniu 11-06-2018 14:03:39 napisał:

  Co tak cicho o zakupie nowych ławek na mieście. Poszło na to kilkanaście tysięcy złotych , wystarczyło stare odmalować za kilka złotych przez pracowników urzędu. Gdzie poszły stare dobre ławki -może ktoś z urzędników a może władz potrzebował na swoje prywatne cele !!!! Skandal na dzieciach szkolnych się oszczędza a tu takie przekręty na oczach mieszkańców !!!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • 4 (8)

  przechodzień , w dniu 12-06-2018 08:57:33 napisał:

  Ławki super byle nie poniszczyli tylko może jeszcze kilka więcej przydało by się w mieście ....przydały by się ławki obok Sky parku i urządzeń do ćwiczeń tam nie ma żadnej ławki ...do odpoczynku po ćwiczeniach....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (4)

  XYZ, w dniu 14-06-2018 07:46:04 napisał:

  Tylko w naszej gminie promuje sie osoby nie z tąd. Dyrektorzy nie z naszej gminy zostają a swoich się eliminuje. Szubin i Nakło by tak nie zrobiło.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Pieczątki Colop
Tonery Directions
27PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa stanu surowego
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)