Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

18 października 2019

W przedszkolu fajnie jest. Każdy dzień jest wyjątkowy

fot. pow.

fot. pow.

Gdy dzień wstaje i wita świat, ranną porą wstaję i ja. Mama pomaga ubierać się#, do przedszkola prowadzi mnie. Ja chodzę tam co dzień, obiadek dobry jem, a po spacerze, w sali wesoło bawię się. Kolegów dobrych mam, nie jestem nigdy sam, przedszkole domem drugim jest…”

W naszym przedszkolu dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień był wyjątkowy, aby każdego dnia działo się coś interesującego, o czym Dzieci mogą opowiedzieć w domu Rodzicom z wypiekami na twarzy. Dbamy o to, aby Maluchy codziennie uczyły się nowych rzeczy, poznawały nowe miejsca   i ciekawych ludzi.
Nowoczesne technologie stają się nierozerwalnym elementem kształcenia, czego najlepszy dowodem jest monitor interaktywny, kolopiano. Przedszkolakom wiele radości sprawia zabawa z tym sprzętem. Mimo atrakcyjności maty oraz monitora nie rezygnujemy z zabaw klockami dzięki, którym powstają wspaniałe konstrukcje. Czas w przedszkolu mija bardzo szybko ponieważ „razem bawić się weselej.”

Materiał: mgr Anna Ziółkowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)