Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 października 2019

W przedszkolu fajnie jest. Każdy dzień jest wyjątkowy

fot. pow.

fot. pow.

Gdy dzień wstaje i wita świat, ranną porą wstaję i ja. Mama pomaga ubierać się#, do przedszkola prowadzi mnie. Ja chodzę tam co dzień, obiadek dobry jem, a po spacerze, w sali wesoło bawię się. Kolegów dobrych mam, nie jestem nigdy sam, przedszkole domem drugim jest…”

W naszym przedszkolu dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień był wyjątkowy, aby każdego dnia działo się coś interesującego, o czym Dzieci mogą opowiedzieć w domu Rodzicom z wypiekami na twarzy. Dbamy o to, aby Maluchy codziennie uczyły się nowych rzeczy, poznawały nowe miejsca   i ciekawych ludzi.
Nowoczesne technologie stają się nierozerwalnym elementem kształcenia, czego najlepszy dowodem jest monitor interaktywny, kolopiano. Przedszkolakom wiele radości sprawia zabawa z tym sprzętem. Mimo atrakcyjności maty oraz monitora nie rezygnujemy z zabaw klockami dzięki, którym powstają wspaniałe konstrukcje. Czas w przedszkolu mija bardzo szybko ponieważ „razem bawić się weselej.”

Materiał: mgr Anna Ziółkowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)